Brosch knutformad
2019-01-24
607713
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, 18 k guld, knutformad med delvis texturerad yta, stämplad ´´SI´´ med svensk importstämpel, höjd ca 2.8 cm, totalvikt ca 6.6 g
Bruksslitage