Skål i silver
2019-01-23
607697
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL, silver, svenska importstämplar, höjd ca 17,5, största vidd 24 cm, vikt ca 750 g
Åldersrelaterat slitage, gåvogravyr