Gunnar Nylund skål
2019-01-24
607669
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NYLUND, skålar, 2 st, Rörstrand, glaserat stengods, blå harpälsglasyr, monogramsignerade ´´GN´´, höjd ca 5 cm
Smärre slitage