Madeleine Pyk "Slussen"
2019-01-22
607398
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 242/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm
Smärre fläck på blad, ej examinerad ur ram