Linglois
2019-01-22
607379
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINGLOIS (Frankrike, omkring 1830): Bakgård i Paris, olja på duk, ca 44x35 cm
Retuscher, lagningar