Streltsova Ballerina
2019-01-22
607307
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad och daterad Streltsova 2011 a tergo, olja på duk, ca 68x71 cm