Madeleine Pyk litografi
2019-01-22
607282
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med nakenmodell, signerad M Pyk, 46/125, färglitografi, bildmått ca 46x36 cm