Skåp, 1950-tal
2019-01-21
607225
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1950-tal, björk, gångjärn i mässing, med inredning, höjd ca 105, 85x40 cm
Ytskador, nyckel saknas