Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 8 st., mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, kannelerade framben, grön klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Några med lagningar, slitage, klädseln med skador
607168
2019-01-20