Spegellampetter gustaviansk stil
2019-01-20
607116
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, oval form, träskurna och förgyllda, dekor av pärlbård, krönta av genombruten bandrosett, ljusarmar i mässing, höjd ca 37,5 cm