Bokhyllor 1960-tal
2019-01-20
607085
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLOR, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, medföljande mittsektion, vardera höjd ca 173, 85x40, mittsektionens bredd 80 cm
Brukslitage, mittsektionen med ytskador