Oidentifierad konstnär
2019-01-20
607078
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av ugglor, linje och akvatintetsning, otydligt signerad, numrerad 16/99, bladets mått ca 35x28 cm
Ej examinerad ur ram, liten missfärgning