Lage Lindell litografi
2019-01-19
606965
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer, signmerad samt numrerad 30/150, litografi, ca 25x40 cm