Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF SIMON (född 1934) "Havet" Olja på duk, signerad J.Simon, mått ca 61x50 cm
Ej examinerad ur ram
606858
2019-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här