Skedar silver
2019-01-21
606840
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKEDAR, 13 dlr., silver, modell gammal fransk, 18/1900-tal, bestående av: matsked, 8 bordsskedar, 4 teskedar, vikt ca 490 g
Slitage, bucklor, monogram, behov av puts