Peter Dahl färglitografi
2019-01-18
606816
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Voayeur", signerad Peter Dahl, 177/290, färglitografi, bildmått ca 40x58 cm
Ej examinerad ur ram