Slas Stockholm
2019-01-18
606812
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG "Slas" CLAESSON (1928-2008): stockholmsmotiv, signerad och numrerad, 58/100, färglitografi, bildmått ca 43x56 cm
Ej examinerad ur ram