Sideboard
2019-01-18
606646
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, fanerat i ek, 3 lådor och luckor, höjd ca 86, 180x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage