Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): cyklister, signerad P.O Ultvedt, numrerad 78/100, färglitografi, bildmått ca 33x50 cm
Zustandsbeschreibung
606606
2019-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner