Andreas Wargenbrant brons skulptur
2019-01-20
606407
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), gulmetall, skyltmärkt och numrerad W 12/25, ca
19x19 cm
Ytliga repor