Toilettebord 1800-talets första hälft
2019-01-18
606359
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOILETTEBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i mahogny, upphöjd sarg, med inredning, nyckelskylt i metall, höjd exkl spegel ca 76, 85x50 cm, nyckel finns
Ytskador