Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Dux, vinröd skinnklädsel, betsad benställning, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm
Brukslitage, rygg med mindre reva
606327
2019-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här