Orientmatta
2019-01-19
606278
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Tabriz, ca 230x330 cm
Ställvis slitage, skör, reducerade kortsidor med skador