Carl Brandt Vinterlandskap oljemålning
2019-01-17
606212
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap i svagt violett, signerad och daterad C. Brandt 1914, olja på duk, ca 54x64 cm
Mindre hål i duk, duklagningar