Karl Mårtens färglitografi
2019-01-17
606194
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Silvertärna, signerad Karl Mårtens, 127/190, färglitografi, bladstorlek ca 31x35 cm