Oidentifierad konstnär
2019-01-20
606134
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Strandmotiv med häst, olja på duk, 26x36 cm
Smärre krackeleringar