Lindorm Liljefors oljemålning
2019-01-16
606079
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Knölsvanar i landskap, signerad och daterad -66, olja på pannå, mått ca 45x33 cm
Ej examinerad ur ram