Oidentifierad konstnär
2019-01-17
606040
| Klubbat belopp | 1 950 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sent 1800-tal, signerad, olja på pannå, 37x58 cm