Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE JACOBSEN, matbord, Fritz Hansen 1960-tal, Danmark, skiva i jakaranda, ben i stål, höjd 70, diameter 120 cm
Mindre skador, CITES-intyg medföljer
606024
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här