Georges Braque litografi
2019-01-16
605948
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris II", monogramsignerad i plåten, 1959, färglitografi, ca 22,5x9 cm
Ref , Maeght nr 1033