Harry Wichmann oljemålning
2019-01-16
605901
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Skånegatan", signerad Wichmann, daterad -64, olja på duk, ca 33x51 cm