Autografer tennis Björn Borg mfl

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUTOGRAFER, TEMA TENNIS, 15 st: Björn Borg signerad Wimbledon-mapp, Serena Williams, Martina Navratilova 2 st, Roger Federer, Novak Djokovic, Jimmy Connors, Jaroslav Drobny, Stefan Edberg, 3 st, Mats Wilander, 3 st bla på en poster (ca 50x40 cm), Lennart Bergelin,
PROVENIENS:
Har varit på tiotalet OS och ett flertal VM och EM i olika sporter.

605798

2019-02-04