Silverskedar
2019-01-17
605764
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 10 st, silver, 1800/1900-tal, svenska kontrollstämplar, längd mellan 13,5-22 cm, vikt ca 488 g
Enstaka bristningar och bucklor, slitage