Thea Ekström blandteknik
2019-01-21
605609
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988): Komposition, signerad och daterad Ekström 24 IX 66, blandteknik/lack med skrapteknik på pannå, ca 40x76 cm
med dedikation