Skrivbordslampor 1970-tal
2019-01-15
605579
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPOR, 4 st, 1970-tal, gul- och vitmetall, varav en etikettmärkt Belid, höjd ca 37-53 cm
Brukslitage, ytskador