Orientmatta
2019-01-15
605567
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Veramin, ca 430x90 cm
Ställvis slitage, mindre skador, senare langetteringar