Orientmatta
2019-01-15
605565
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, Sparta, Anatolien, ca 420x344 cm
Fläckar, ställvis slitage, skador