Saltkar silver
2019-01-15
605550
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SALTKAR, silver, otydliga stämplar, 1700-tal, möjligen Irland, höjd ca 3,5 cm, vikt 44 g