Roland Svensson litografier
2019-01-15
605542
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON, litografier, 4 st, "The Helmsman", "The landing Place", "The return" samt "Spetsbergen, Kings Bay", signerade samt numrerade specialutgåva 10/75 samt H C XLVIII, de tre första ca 30x42 cm