Carl Malmsten matbord Herrgården
2019-01-15
605533
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, grålackerat, höjd ca 75, 140x100, iläggsskivorna vardera bredd 55 cm
Slitage, skiva med repor/skador