Golvlampa mässing Frandsen
2019-01-16
605500
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, mässing och blå lackering, ställbar arm, Frandsen, Danmark, 1900-talets andra hälft, höjd ca 130 cm
Bruksslitage