Bengt Lindström litografi
2019-01-15
605486
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): figurkomposition, signerad Lindström och 131/200, litografi, bildyta ca 71x52 cm
Smärre gulnad