Fåtölj vitt skinn
2019-01-15
605456
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, stomme i förkromat plattstål, fast stoppad, klädsel i vitt skinn, 1900-talets senare del, höjd ca 76, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage, sklädsel med smuts/fläckar och smärre skada