Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLAR 3 st, skiktlimmad björk, 1900-talets sista kvartal, höjd ca 46, diameter sittplatta ca 32 cm
Bruksslitage
605455
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här