Kaiko Moti färglitografi
2019-01-15
605448
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAIKO MOTI (1921-1989): Motiv med katter, signerad Kaiko Moti 1963, numrerad 53/95, färgetsning ca 42x64 cm
Ej examinerad ur ram