Taklampor 2 st
2019-01-15
605438
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 2 st, mässing, 1960-/70-tal, rund form, diameter ca 52 cm
Smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen