5+1 tallrikar porslin Kina 1800-tal
2019-01-15
605430
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyrmålad dekor av fåglar och hamster, diameter ca 23 cm
2 med spricka, kantnagg, en trasig tallrik medföljer