Orientmatta
2019-01-18
605417
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, old, Afghanistan, ca 164x260 cm
Ställvis slitage, fläckar, langetteringar med slitage/skador