Ikon Ryssland
2019-01-15
605362
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, föreställande kyrkofäder, bemålad pannå, ca 33x27 cm
Ytskador, retuscher, senare upphängning