Charles Roka oljemålning
2019-01-15
605349
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHARLES ROKA (1912-1999): Flicka med collie, signerad Roka, olja på duk, ca 82x64 cm